page contents بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

Blog Layout

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی افزایش فالوور اینستاگرام با 7 اصلی مهم و ارائه دستورالعمل با 12 راهکار عالی برای افزایش فالوور اینستاگرام موضوع مطلب جذاب مقاله امروز است. اگر شما هم پیج اینستاگرام دارید و در فکر کسب درآمد از اینستاگرام هستید، حتما میدانید که افزایش فالوور …

توضیحات بیشتر »

حذف بکگراند عکس در فتوشاپ cc2017

PNG (پی ان جی) کردن عکس در فتوشاپ

حذف بکگراند عکس در فتوشاپ cc2017 به نام خدا امروز قصد داریم آموزش حذف بکگراند عکس در فتوشاپ cc2017 را شما کاربران سایت ترفند-ها آموزش دهیم. این آموزش به صورت ویدیو میباشد که شما کاربران گرامی میتوانید این آموزش را هم از سایت ترفند-ها دریافت نموده و هم میتوانید به …

توضیحات بیشتر »

آموزش کارتونی کردن عکس

آموزش کارتونی کردن عکس prisma یک نرم افزار حرفه ای و محبوب برای عکاسی میباشد که توسط استودیو Prisma labs, inc برای گوشی های آیفون و آیپد بصورت کاملا رایگان عرضه شده و همکنون در مارکت اپ استور با امتیاز ۴٫۸ از ۵٫۰ قرار گرفته است . با سرعتی بسیار …

توضیحات بیشتر »

آخرین نوشته ها

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

افزایش فالوور اینستاگرام با 7 اصلی مهم و ارائه دستورالعمل با 12 راهکار عالی برای افزایش فالوور
اینستاگرام موضوع مطلب جذاب مقاله امروز است. اگر شما هم پیج اینستاگرام دارید و در فکر
کسب درآمد از اینستاگرام هستید، حتما میدانید که افزایش فالوور اصلیترین کار شماست. اما
واقعا چگونه می توانید فالوورهای بیشتری در اینستاگرام داشته باشید؟ این مقاله یک راهنمای
عالی برای جذب هزار فالوور اول پیچ اینستاگرام شماست

7 اصل مهم برای افزایش فالوور اینستاگرام :

1. یک پروفایل عالی طراحی کنید 
2.عکاسی کنید و بهترین ویرایش را انجام دهید
3.وی صنایع دستی به یاد ماندنی برند خود را زیر نویس کنید 
4.ازhashtags مربوط به کمبودها و مخاطبان خود استفاده کنید
5.شارکت با سایر کاربران
6.استوری و live را در اینستاگرام منتشر کنید
7.کمپین های تبلیغاتی با حساب های مشابه انجام دهید

حتما میدانید که اینستاگرام یک کانال رو به رشد است که افراد و شرکت ها به طور یکسان برندخود را گسترش می دهند. به ویژه برای کسب و کارها، روشی برای انعطاف پذیری نام تجاریشماست، استخدام کارمندان آینده، نمایش محصول و فرهنگ شرکت شما، لذت بردن مشتریان، وایجاد کسب و کار جدید.

اما اینجا یک قرارداد است: به جز مشهور بودن شما، واقعاً سخت است که بدون هیچ کار سختی دراینستاگرام به دنبال یک پیروزی بزرگ بگردیم .
به طور متوسط برای شخص یا کسب و کار، رشد روز افزون نیاز به زمان و توجه روزانه و مداومدارد. خوشبختانه، چندین راه وجود دارد که میتوانید برای افزایش فالوور اینستاگرام حداقل بهاندازه 1000نفرحساب کاربری شخصی یا حرفه ای خود در اینستاگرام انجام دهید.

همه چیز درباره این است که بدانید زمان و تلاش خود را کجا سرمایه گذاری کنید. با سفارشیکردن پروفایل خود، انتخاب مطالب عالی، نوشتن کپی هوشمندانه، استفاده از هشتگ hashtag ،و کار با نفوذ کنندگان و طرفداران برای تشویق تعامل .
بیایید ببینیم برای افزایش فالوور اینستاگرام باید از کجا شروع کنیم. و 1000 فالوور اول را چطورجذب کنیم. از ایجاد یک پروفایل اینستاگرام که فالوور زیاد جذب کند گرفته تا استفاده از رقابتبرای درست ماندن در نام تجاری خود .
حالا برویم سراغ دستور العمل اصلی که چطور فالوورهای بیشتری را در اینستاگرام بدست آوریم؟

دستورالعمل افزایش فالوور اینستاگرام :

1.پروفایل خود را ایجاد و بهینه سازی کنید
2.یک تولید کننده محتوا تعیین کنید 
3. بر روی مهارت عکاسی و ویرایش تمرکز کنید
4. شروع به پست گذاشتن کنید
5. برخی از مطالب خود را سازماندهی کنید 
6. لذت بخش بنویسید Caption کپشن های ارزشمند بنویسید
7. از hashtag هشتگهای مربوطه استفاده کنید
8. با کاربران دیگر تعامل داشته باشید، از جمله با فالوور های خود 
9. با کاربرانی که شبیه به شما هستند تبلیغ متقابل داشته باشید
10. برای افزایش فالوور اینستاگرام مسابقه برگزار کنید
11.به اشتراک گذاری استوری و ویدیوی لایو live
12.پروفایل خود را برای پیدا کردن و دنبال کردن آسان کنید


افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

اول-پروفایل خود را ایجاد و بهینه سازی کنید 

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

برای افزایش فالوور اینستاگرام، قبل از هر کاری، پروفایل اینستاگرام خود را سفارشی سازی کنید. بهفالوورهای بالقوه خود بگوئید که چه کسی هستید. و دلیلی به آنها بدهید تا شما را دنبال کنند.چطور؟ از اینجا شروع کنید که به آنها اطمینان دهید که نام کاربری شما قابل تشخیص و قابلجستجو است. مانند نام کسب و کار شما. اگر نام کسب و کار شما قبلاً گرفته شده است، سعی کنیدنام کسب و کار خود را به عنوان بخش اول نام کاربری خود حفظ کنید تا وقتی که مردم به دنبالکسب و کار شما هستند بیشتر به شما نزدیک شوند.

توجه : مطمئن شوید که نام کسب و کار خود را به طور کامل به فیلد نام در بخش گزینه ها اضافهکنید. دکمه های دندانه دار در ios و سه نقطه در اندروید. این زیر تصویر پروفایل شما و زیر
username شما در جستجو ظاهر خواهد شد. بعد مطمئن شوید که پروفایل شما عمومی است.برای ایجاد نمایه عمومی، اینستاگرام را باز کنید، گزینه ها (Options) را باز کنید، و مطمئن شویدکه حساب خصوصی (Private Account) خاموش است

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

برای افزایش فالوور اینستاگرام یک تصویر پروفایل انتخاب کنید که برند شما در سایر شبکه هایاجتماعی نیز باشد مانند لوگوی شرکت خود .
سپس قسمت bio یا توضیحات مربوط به خود را با اطلاعات مفید و لذت بخش و علمی وآموزنده درباره برند خود پر کنید. اطلاعاتی مانند این اجازه می دهد تا مردم درباره شما بیشتربدانند و دلیلی به آنها می دهید که شما را دنبال کنند .
این اطلاعات شامل این میشود که شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید. و اشاره بهشخصیت را نیز اضافه کنید.

سپس، یک لینک به bio خود اضافه کنید تا اگر مردم می خواهند به وب سایت شما بروندبتوانند به راحتی به طور مستقیم از اینستاگرام به وب سایت بروند. فضای اختصاص داده شدهبرای URL ها خیلی با ارزش است. زیرا این تنها مکان در اینستاگرام است که می توانید یک لینکقابل کلیک جایگذاری کنید، پس از آن عاقلانه استفاده کنید.

برای افزایش فالوور اینستاگرام توصیه میکنیم که لینک را کوتاه کنید تا بیشتر قابل کلیک باشد.می توانید از سایت Bitly برای کوتاه کردن لینک استفاده کنید .

در نهایت، اعلان ها (notifications) را فعال کنید به این ترتیب وقتی مردم عکس های شما را بهاشتراک می گذارند یا برای آنها کامنت می گذارند را می توانید ببینید. این به شما اجازه خواهد دادکه سریع تر با آنها ارتباط برقرار کنید .مثل بسیاری از شرکت ها در توییتر. برای فعال کردن اعلان ها، به گزینه ها (Options) بروید وسپس تنظیمات اعلان ها را انتخاب کنید (Push Notification Settings.) و همه (From Everyone) را برای هر دسته ای انتخاب کنید .

برای افزایش فالوور اینستاگرام ما توصیه نمی کنیم که حساب اینستاگرام خود را به توییتر و فیسبوک لینک دهید. پس پست های اینستاگرام شما به طور خودکار در حساب های دیگر منتشر میشوند. انواع پست ها متفاوت است.


افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

دوم-یک تولید کننده محتوا تعیین کنید

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

فقط یک یا دو نفر حساب کاربری اینستاگرام شما را مدیریت کنند. در صورت امکان، شخصی را انتخاب کنید که تجربه استفاده از حساب اینستا گرام شخصی را داشته باشد. و مطمئن شوید کههمه ویژگی های مفید اینستاگرام را ارائه می دهد.

اگر برای یک سازمان بزرگ کار می کنید، ممکن است اشخاص زیادی را پیدا کنید که می خواهنددرباره چیزهایی که پست شده است بگویند. این زمانی است که یک درخواست سازمان یافته یادستورالعمل مستند در دست است. این اسناد باید به مردم اطلاع دهد که چگونه پستی را درحساب اینستاگرام شما درخواست کنند، وقتی که می خواهند روی پست ارزش گذاری کنند و چراباید این کار را انجام دهند.


افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

سوم-مهارت عکاسی و ویرایش عکس و کار کردن با عکس ها

برای افزایش فالوور اینستاگرام، کیفیت پست مهم است. خیلی زیاد. فالوورهای توییتر ممکن استچند توییت بد را ببخشند، اما یک عکس بد در اینستاگرام خیلی چیز بدی است و قابل قبولنیست. این به این معنی نیست که حتماً باید دوره های عکاسی را بگذرانید تا عکس هایاینستاگرام خوبی داشته باشید. و به این معنی نیست که هفته ها قبل از شروع کار باید تمرینسخت داشته باشید. اما باید با نکات اساسی عکاسی و برنامه های ویرایش عکس آشنا باشید.

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

 

مهارت های عکاسی

از آنجائیکه اینستاگرام یک برنامه موبایل است، احتمالاً بیشتر عکسهایی که پست می گذارید باتلفن همراه خود گرفته اید. فقط اینطور نیست، اما انتظار می رود که اینطور باشد. در حالی کهبرخی از برند ها از عکس های حرفه ای برای عکس اینستاگرام خود استفاده می کنند، اکثراً ازگوشی های هوشمند استفاده می کنند. وبه هر حال اینستاگرام به معنی واقعی کلمه همین لقب رادارد

مهارت های ویرایش عکس

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

اینستاگرام برخی قابلیت های ویرایش اولیه عکس را دارد، اما اغلب اوقات آنها برای ایجاد یکتصویر واقعاً عالی نیستند. بسیاری از عکس ها را قبل از اینکه برای بار اول در اینستاگرام باز کنیدباید با یک یا دو برنامه ویرایش عکس باز کنید و آنها را ویرایش کنید.


افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

چهارم-شروع به پست گذاشتن

وقتی که پروفایل خود را ایجاد و بهینه سازی کردید، کسی را داشته باشید که آنها را اداره کند. وچیزهایی را یا دو چیز را درباره عکاسی و ویرایش عکس بدانید، الان زمان شروع پست گذاشتناست. ایده خوبی است که تعداد زیادی پست های عالی داشته باشید، شاید 25 عدد یا بیشتر، تاقبل از اینکه شروع کنید که واقعاً مردم را جذب کنید .

برای افزایش فالوور اینستاگرام، وقتی مردم پروفایل شما را می بینند، بهتر است تعداد زیادی ازعکس های شما را ببینند که کل صفحه را پوشانده است. به جای اینکه تعداد انگشت شماریببینند، به این ترتیب آنها با خبر می شوند که به طور مرتب مطلب مینویسید.

برای شروع پست گذاشتن در اینستاگرام، ابتدا قالب های محتوایی رسانه های اجتماعی را دانلودکنید و شروع به برنامه ریزی پست های اینستاگرام خود کنید. با گذشت زمان، میخواهید کهعکس ها را با تاریخی که دارند دسته بندی کنید و کنار هم بگذارید، مانند آخر هفته یا وقتی که بهتعطیلات می روید .

وقتی برای برنامه های پست گذاشتن شروع به برنامه ریزی می کنید شخصیت های بازار هدفخود را در ذهن داشته باشید، می توانید به طور چشمگیر زمان و فرکانس پست گذاری خود راتغییر دهید. مخصوصاً اگر مخاطبان خود را در منطقه زمانی متفاوت هدف قرار می دهید.میتوانید از قالب های رایگان استفاده کنید .

برنامه خود را برای مخاطبان خاص خود که ممکن است زمان بر باشد و آزمودن نیاز داشته باشدبهینه سازی کنید.

طبق تحقیقاتی که داشتهایم بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام دوشنبه و پنجشنبهاست. اگر در فکر افزایش فالوور اینستاگرام هستید، در هر ساعتی به جز زمان 3 تا 4 بعد از ظهرپست بگذارید. منطقه ای را در نظر بگیرید که بازار هدف شما راتشکیل می دهند. و نتایج را با همترکیب کنید تا به نتیجه نهایی برسید. برای مخاطبان خارج از کشور فقط جاهایی را در نظر بگیریدکه مخاطبان شما در آن منطقه حضور دارند و استفاده می کنند .

با این حال، به این دلیل که اینستاگرام عمدتاً برنامه ای است که روی دستگاههای موبایل استفادهمی شود، کاربران تمایل دارند که در هر زمانی استفاده کنند. اگر چه بسیاری از کاربران در طولروزهای کاری در ساعاتی که کار نمیکنند، با محتواهای اینستاگرام مشغول هستند. برخی از کسب1 1 صبح یا 15:11 بعد از ظهر و در روزهای چهارشنبه 7:11 و کارها با پست گذاشتن در ساعات1:11بعد از ظهر موفق هستند. شما هم بررسی کنید ببینید چه ساعتی برای مخاطبان شما مناسب است.


افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

پنجم- برخی از مطالب خود را سازماندهی کنید

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

اگر چه بهترین گزینه این است که فقط یک نفر یا دو نفر حساب شما را اداره کنند. یک یا دو نفرنمی توانند در هر جایی یک عکس را بگیرند. گستره زیادی از مطالب وجود دارد که می خواهید دراینستاگرام خود پست بگذارید. یک نفر قادر نخواهد بود همه چیز را پیگیری کند .

یک راه حل : سیستمی را ایجاد کنید که بتوانید عکس ها و محتواهای اعضای تیم خود راسازماندهی کنید. چند راه برای انجام این کار وجود دارد. یکی از راه ها ایجاد یک آدرس ایمیلخاص برای کارمندان است تا عکس ها، ویدئو های کوتاه، memes و hyperlapses و چیزهایدیگر خود را ارسال کنند. فقط مردم را تشویق کنید تا خطوط موضوعی خود را در ایمیل ها قراردهند طوری که بتوانید از طریق عکس های ارسال شده راحت تر آنها را مرتب کنید. در حالی که بهنظر نمی رسد این راحت ترین راه برای سازماندهی عکس ها باشد، این در واقع ساده ترین کاربرای افرادی است که برای شما عکس ارسال می کنند. میتوانید ارسال محتوا را برای آنها آسان ترکنید، بدین ترتیب محتوای بیشتری دریافت خواهید کرد .

اگر تیم شما حساب Box یا Dropbox برای به اشتراک گذاری داشته باشند، همچنین می توانیدیک پوشه مشترک ایجاد کنید که مردم بتوانند به طور خودکار عکس ها و ویدئوهای خود را در آنجابگذارند. این کار باعث می شود تا گام های بیشتری را در جهت ارسال محتوا بردارید، و نه اینکه هرکسی که برنامه داشت از تلفن خود آنها را دانلود کند.


افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

ششم- لذتبخش بنویسید. کپشنهای ارزشمند به اشتراک بگذارید

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

عکس ها و ویدئوها ممکن است مهم ترین بخش پست های اینستاگرام شما باشند. اما caption کپشنها یکی از مهمترین راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام شما هستند. آنها بخش مهمی ازپست شما هستند مثل بستنی روی کیک .

اگر به طور مستمر caption کپشنهای عالی بنویسید می توانید بخش انسانی برند خود را شگفتانگیز کنید، فالوورهای زیادی را جذب کنید. محتوای خود را قابل اشتراک گذاری کنید. در نتیجه بهشما اجازه می دهد که بیشتردر معرض دید قرار بگیرید .

کپشنهای خود را با نام افراد مشهور یا برندها ترکیب کنید. این یک راه عالی برای ارتباط واحساس نزدیکی با نام تجاری فالوورها و یکی از راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام شماست .

راه دیگر برای افزایش قابلیت اشتراک گذاری caption شما، تشویق فالوورها برای اینکه سئوالبپرسند یا تماس تلفنی در caption عکس شما داشته باشند، می باشد. برای مثال، ممکن استبگوئید،” اگر این مطلب جالب بود دو بار ضربه بزنید (double-tap)” ” یا داستان خود را درکامنت به اشتراک بگذارید.


افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

هفتم- از هشتگهای مربوطه استفاده کنید

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

یکی از بهترین راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده درست از هشتگهاست. دراینستاگرام، یک hashtag با مکالمات کاربران مختلف ارتباط دارد که در حال حاضر به یک جریانواحد متصل نیست. اگر از hashtag های مربوطه استفاده کنید، پست های شما در معرض دیدمخاطبان بیشتری قرار می گیرد تا اینکه مردم شما را دنبال کنند یا درباره برند شما اطلاع داشتهباشند .

کلید استفاده از هشتگ ها به طور موثر این است که آنها را به صورت هوشمندانه و به ندرتاستفاده کنید .

سعی کنید تعداد هشتگ های هر کپشن را به سه بخش محدود کنید. به طور مشابه، از hashtag هایی مانند این استفاده نکنید : “like for like” ، like #like4like or #like4likes . این تکنیکخیلی شلخته و کثیف است که عده ای از فالوورها شما را ترک خواهند کرد .

برای پیدا کردن هشتگ هایی که مخاطبان شما ممکن است استفاده کنند، کمی روی هشتگ هایمربوطه روی صنعت و کمبودهایی که در آن صنعت هست، تحقیق کنید.

ساده ترین راه برای انجام این کار تحقیق در خود برنامه اینستاگرام، تب “explore” به معنی کشفکردن است .

هنگامی که برای یک هشتگ جستجو می کنید، یک لیست از هشتگ های مرتبط در بالای صفحهشما نشان داده خواهد شد. برای مثال، وقتی من در اینستاگرام #دیجیتال_مارکتینگ را جستجومی کنم، هشتگ های مربوطه مانند #ترفندهای_دیجیتال_مارکتینگ #اینترنت_مارکتینگ و … راهم به من نشان میدهد .

اگر فالوورهای کمی دارید، برای افزایش فالوور اینستاگرام حتما هشتگ های مناسب خود را ایجادکنید. مانند نام شرکت یا یک شعار که برای بیشتر عکس های شما اضافه شود. این یک راه عالیبرای ساختن برند شما روی پلت فرم و ساختن یک حضور منسجم است.


افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

هشتم – تعامل با کاربران دیگر، از جمله فالوورهای شما

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

اینستاگرام یک جامعه گسترده است. و یک راه عالی برای ورود به این جامعه پیدا کردن افرادیاست که تصاویر مورد علاقه شما را ارسال می کنند. حساب های آنها را دنبال کرده و با محتوای آنهاارتباط برقرار می کنید. این طبیعیترین راه برای جلب توجه دیگران و افزایش فالوور اینستاگراماست. از محتوای دیگران الهام می گیرید. اما کپی نکنید.

این دو چیز برای شماست :

اولاً، آنها وقتی اعلان دریافت می کنند که شما آنها را دنبال کنید، آنها ممکن است حساب شما رابررسی کنند و تصمیم بگیرند که آیا شما را دنبال کنند یا نه. به همین دلیل مهم است که قبل ازاینکه به دیگران دسترسی داشته باشید چند محتوای عالی ایجاد کنید.
دوماً، این به این معنی است که شما پست های اخیر آنها را در feed خود می بینید. پس اگر شماانتخاب کنید می توانید پست های آنها را لایک کنید و با آنها وارد ارتباط شوید. همانطور که فالوورهای خود را افزایش میدهید، فالوورهای خود را نگه دارید. و با پاسخ دادن به کامنت های آنهاقدردانی خود را نشان دهید، و حتی آنها را دنبال کنید و با پست های آنها ارتباط برقرار کنید.


افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

نهم – با کاربرانی که شبیه شما هستند تبلیغ متقابل داشته باشید

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

هنگامی که یک رابطه پایدار با برخی از افرادی که پشت این حساب قرار دارند برقرار می کنید کهمخاطبان مشابه شما را دارند، ممکن است بخواهید روی حساب های دیگران برخی همکاری هایتبلیغاتی را داشته باشید.

برای اینکه طبیعیتر شود و کمتر اسپم شود می توانید این محتویات متقابل را بهتر درست کنید – – —مخصوصاً کپشن ها – – . همچنین کمک می کند تا برای فالورهای شما شگفت انگیز باشد و فالوور —همیشگی شما باشد .

نمونه ای از تبلیغ متقابل وبلاگ نویس غذا (sprinklesforbreakfast@) و یک عکاس
(graymalin@) را بینید که با حسابهای دیگران در یک زمان تبلیغ متقابل داشته اند.

دهم – برای افزایش فالوور در اینستاگرام مسابقه بگذارید


افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

برگزاری مسابقه، یکی دیگر از راه های عالی برای افزایش فالوور اینستاگرام و گسترش دسترسیشما است. یک عکس یا یک پست تبلیغاتی برای یک مسابقه طراحی کنید و سپس از مردمبخواهید به منظور شرکت در مسابقه پیج شما را فالو کنند و یا عکس های شما را لایک کنند یاکامنت بگذارند.

یک عنصر (User-Generated Content) UGC به مسابقه اضافه کنید UGC . یعنی تشویقفالوورها به تولید محتوا برای شما. همچنین، جایی که مردم یک عکس از خودشان پست میگذارند و از یک هشتگ خاص همراه با دنبال کردن حساب شما استفاده میکنند.


افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

یازدهم – استوری اینستاگرام و ویدئوی – live به اشتراک بگذارید

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

اینستاگرام همیشه فرصتی را برای پست گذاشتن عکس های زیبا و جذاب ارائه می دهد تا برندخود را نشان دهید. با این حال، با معرفی استوری های اینستاگرام کوتاه مدت، برند ها می توانندهمچنین on-the-fly به اشتراک گذاشته شوند، در behind-the-scenes برای 14 ساعت درجستجو میماند این پلت فرم به برند شما شخصیت بیشتری میدهد .

با نگاهی به انفجار محبوبیت Snapchat نشان می دهد که کاربران رسانه های اجتماعی به طورواضح به عکس ها و ویدئوهای به اشتراک گذاشته شده پاسخ مثبت می دهند. استوری هایاینستاگرام به برند ها اجازه می دهد تا با روش های مختلف با کاربران ارتباط برقرار کنند تا آنها بهبرند وفادار باشند و درخواست خود را بیان کنند .

استوری های اینستاگرام همینطور که به کاربران اجازه می دهد که ویدئوهای live خود را بهاشتراک بگذارند، برای افزایش فالوور اینستاگرام مثل یک بمب انرژی عمل میکند. و این یکیدیگر از فرمت های محتوا که در سایر شبکه های اجتماعی محبوب است.

آیا میدانید چه چیزی در مورد ویدئوهای live در اینستاگرام منحصر بفرد است؟

وقتی که کاربران فیلم نگاه کردن را متوقف می کنند آنها نا پدید می شوند. این تجربه دو جانبهمعتبر به برند ها اجازه می دهد تا چیزهای جزئی را به اشتراک بگذارند. لحظات نایاب با مخاطبانخود برای ترکیب عناصر انسانی در یک پلت فرم رسانه های اجتماعی که به شدت ویرایش شده وبرای استفاده سنتی صیقل داده شده است.

برندها چگونه از استوری های اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنند؟

در اينجا برندهايي هستند که پيشنهاد مي کنم روش کار و اشتراک گذاري آنها را ببينيد و دنبالکنيد:

 rachel brathen @yoga_girl یک مربی یوگا است و در Aruba یک کارآفرین است که ازاستوری های اینستاگرام استفاده می کند behind-the-scenes عمل ساخت یک استودیو یوگا رامستند سازی میکند. در حالی که نمونه کارهای او در اینستاگرام عکس های زیبا و حرفه ای را دریوگا نشان می دهد. ویژگی داستان او نشستن سگ او در جلسات کارکنان است، گروه او برایتزئین استودیو از کریستال های یاقوتی استفاده کردند، و هنرمندان روی دیوار را نقاشی کردند. او ازاستوری ها برای نمایش جنبه دیگر برند خود برای 1 میلیون فالوور از راه درست و اصلاح شدهاستفاده کرد، تا بدین ترتیب فالوورهای خود را از آنچه که هر روز انجام می دهد مطلع کند. )البتهدر مورد یوگا

Dana Shultz @miniamlistbaker او دستورالعمل های غذایی فاقد گلوتن را در وبلاگ خودمنتشر می کند. ویژگی داستان های او ویدئوهایی در مورد درست کردن صبحانه است و همچنینتست کردن دستورالعمل های جدید در آشپزخانه خودش است. جنبه های پست صحنه استوریهای او متون انسانی زیادی را برای برند وبلاگ او فراهم می کند، و هر کسی عاشق این مدلویدئوهای خوب است .

casper @Casper محتواهایی را برای تبلیغ تشک های خود منتشر می کند و این تبلیغ به –صورت غیر مستقیم است و آشکار نیست. موضوع اصلی محتوای آنها چیست؟ ماندن بهتر از رفتناست ) زیرا می توانید به طور طبیعی در یک تشک نرم و آرام کاسپر قرار بگیرید(. آنها حتی یکگالری برای فالوورهای خود ایجاد کرده اند تا به عنوان پس زمینه برای Snapchat و استوری هایInstagram استفاده کنند تا وقتی که واقعاً روی رختخواب دراز کشیده اند، به نظر برسد که آنها دریک مهمانی هستند. یکی از ویژگی های آخرین استوری های اینستاگرام آنها شخصی است که دررخت خواب فیلم تماشا می کند با این عنوان که : ” وقتی شما بیشتر از 5 فصل دارید چه کسی طرحو برنامه نیاز دارد؟” این ویدئو از کمپین های کاسپر حمایت می کند.

دستورالعمل استفاده از استوری اینستاگرام برای برند شما:

اینکه آیا جالب است، غم انگیز، منحصر بفرد یا معتبر به فالوورها واگذار کنید. استوری اینستاگرامبرای افراد بی تجربه نامشخص و خشک است. از استوری ها استفاده کنید تا جنبه های دیگر برندخود را به اشتراک بگذارید که فالوورهای شما در جاهای دیگر نتوانند آنها را بخوانند. آیا شما یکاداره ای دارید که سگ را دوست دارند؟ آیا تیم شما چالش مانکن را آزمایش می کند؟ شروع بهفیلم برداری کنید تا بیشتر جنبه انسانی برند خود را نشان دهید .

به پشت صحنه (behind-the-scenes) بروید.

این نوع از محتوای مورد علاقه فالوورهای اینستاگرام است که باعث افزایش فالوور اینستاگرام
میشود. به فالوورهای خود برنامه یک رویداد یا event ، یا راه اندازی یک محصول را نشان دهید،
و آن را جالب و سرگرم کننده کنید. فالوورهای شما می خواهند که احساس کنند به حساب می آیندو شناخته شده هستند، و میتوانید از استوری ها استفاده کنید تا یک برنامه وفادار نام تجاری راداشته باشید که فقط به کسانی که محتوای شما را بررسی می کند جایزه دهد.

ویدیو لایو live منتشر کنید.

ویدیوی لایو live روند رو به رشد در انواع مختلف پلت فرم های اجتماعی است، پس اگر چیزجالبی اتفاق می افتد، شروع به منتشر کردن آن کنید. اینکه جشن تولد گروه است، یک جلسهکاری است، یا یک حیوان بامزه، فالوورهای متعهد شما می خواهند که هر چیزی را که به روز میکنید بصورت روزانه ببینند. ویدیوهای لایو و استوری ها را با اشتراک آنها به عنوان چیزی که اتفاقمی افتد به سطح بعدی بفرستید ) و در توییتر یا فیس بوک آن را تبلیغ کنید تا باعث افزایشفالوور اینستاگرام شما شود( .با به اشتراک گذاری استوری و ویدیو لایو live بخوبی متوجه افزایش فالوور اینستاگرام تانخواهید شد. محتوای کوتاه مدت برای جذب فالوورهای جدید و افزایش ارتباط با کسانی که درحال حاضر فالوورهای شما هستند

با به اشتراک گذاری استوری و ویدیو لایو live بخوبی متوجه افزایش فالوور اینستاگرام تانخواهید شد. محتوای کوتاه مدت برای جذب فالوورهای جدید و افزایش ارتباط با کسانی که درحال حاضر فالوورهای شما هستند.


افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

دوازدهم-پیچ اینستاگرام خود را برای پیدا کردن و دنبال کردن در دسترس قرار دهید

افزایش فالوور اینستاگرام با 12 راهکار عالی

یک دکمه فالو دنبال کردن را در صفحه اصلی وب سایت خود، در صفحه “درباره ما” و سایر مکانهای دیگر در وب سایت خود جایگذاری کنید. می توانید یک لوگو در سایت ایجاد کنید که بهحساب کاربری شما اینستاگرام لینک شده است و مطمئن شوید به حساب خود درست لینکدادهاید .

اگر نام تجاری شما یک مکان فیزیکی دارد. به صورت چاپی و کاغذی راه های تماس را به آنهابگوئید. حساب اینستاگرام خود را به آنها اطلاع دهید و آنها را تشویق کنید تا شما را دنبال کنند .

همچنین، مطمئن شوید که حساب اینستاگرام خود را در سایر حساب های رسانه های اجتماعیتبلیغ کردهاید. احتمالاً، افرادی که قبلا شما را در فیس بوک و توییتر دنبال می کنند، شما را دراینستاگرام Instagram نیز بدون هیچ مشکلی دنبال خواهند کرد. اجازه دهید که فالوورهای شمابدانند که شما در اینستاگرام هستید و آنها را تشویق کنید تا شما را در آنجا دنبال کنند و در سایررسانه های اجتماعی با لینک دادن و پست گذاشتن شما را دنبال کنند.

 

موفق باشید

حذف بکگراند عکس در فتوشاپ cc2017

حذف بکگراند عکس در فتوشاپ cc2017

حذف بکگراند عکس در فتوشاپ cc2017


به نام خدا

امروز قصد داریم آموزش حذف بکگراند عکس در فتوشاپ cc2017 را

شما کاربران سایت ترفند-ها آموزش دهیم.

این آموزش به صورت ویدیو میباشد که شما کاربران گرامی میتوانید

این آموزش را هم از سایت ترفند-ها دریافت نموده و هم میتوانید به سایت

آپارات رفته و از این آموزش استفاده کنید

حذف بکگراند عکس در فتوشاپ cc2017


ویدیو


 

به زودی آموزش حذف بکگراند عکس در اندروید 

آموزش کارتونی کردن عکس

آموزش کارتونی کردن عکس

آموزش کارتونی کردن عکس

prisma یک نرم افزار حرفه ای و محبوب برای عکاسی میباشد که توسط استودیو Prisma labs, inc برای گوشی های آیفون و آیپد بصورت کاملا رایگان عرضه شده و همکنون در مارکت اپ استور با امتیاز ۴٫۸ از ۵٫۰ قرار گرفته است .

با سرعتی بسیار بالا از زمان طراحی این برنامه جز بهترین اپلیکیشن های عکاسی رد بین کاربران قرار گرفته شده است!. اگر شما هم به دنبال تبدیل عکس های خود به نقاشی هستید نرم افزار پریسما به روشی جدید و خیره کننده ای می تواند تصاویر را به نقاشی تبدیل کند!

نرم افزار اندروید Prisma به راحتی قادر به تغییر تصاویر شما به صورت آثار هنری و نقاشی با استفاده از سبک هنرمندان معروف از جمله مانک, پیکاسو و همچنین تزئینات معروف جهان و الگوها می باشد! اگر از علاقه مندان به عکاسی هستید باید به اطلاع برسانیم که تمامی نرم افزارهای ویرایش عکس بصورت نقاشی قدرت ویرایش حرفه ای تصاویر را نداشته و فقط چند فیلتر ضعیف برای تغییر تصاویر در خود دارند ولی به کمک این اپلیکیشن حرفه ای و قدرتمند می توانید یک اثر هنری بسیار زیبا طراحی کنید

آموزش کارتونی کردن عکس

 

دانلود نرم افزار

 

موفق باشید

 

Translate »